Smuteční vazba

Smuteční kytice rozdělujeme na vázané a vypichované. Pokud máte zájem o tyto vazby pouze s černou stuhou stačí objednání den předen.

V  případě, že máte zájem o stuhu s tiskem, je nutné provést objednávku alespoň dva pracovní dny před požadovaným termínem vyzvednutí nebo doručení do obřadní síně.

Tisk stuh můžeme zajistit zlatým, stříbrným či černým písmem. Cena stuhy se odvíjí od šířky stuhy a délky textu . Cena užší stuhy, vhodné na menší kytice je 125,-Kč. Cena širší stuhy, na větší kytice a věnce je 155,-Kč.

Vzhledem k tomu, že květiny v Praze i doručujeme. Je možné si objednat doručení do obřadní síně. Tam budou s dostatečným předstihem  předány do prostor určených k ukládání květinových darů. Cena doručení je 175,-Kč + úložné požadované obřadní síni  ( to se pohybuje od 80,- do 120,-Kč podle místa obřadu)

KYTICE VÁZANÉ:

KYTICE VYPICHOVANÉ:

SMUTEČNÍ VĚNCE

Věnce je nutné objednat tři pracovní dny před vyzvednutím.

Věnce jsou buď vázané z chvojí s vypíchanými živými květy nebo celovypichované do podložky z aranžovací hmoty.

Věnce vázané z chvojí, děláme o průměru 50, 60 nebo 70cm. Od velikosti věnce a použitých druhů květin se odvíjí i cena. Levnější jsou věnce s různými druhy květů v mixu, u jednodruhových věnců se cena odvíjí i od druhu květin a jejich množství.

Věnec o průměru 50cm v mixu se pohybuje od 2000,-Kč .  60cm začíná od 3000,-Kč. Věnec o průměru 70 cm  se pohybuje od 4000,-Kč.    Tyto ceny jsou pouze orientační.  Cenu Vámi objednaného věnce Vám  upřesníme při objednání,  a to i s ohledem na velikost a použité druhy květin.

VĚNCE VÁZANÉ Z CHVOJÍ:

VĚNCE VYPICHOVANÉ

Cena u věnce průměru  60cm začíná na 4000,-Kč a odvíji se od použitého materiálu.